Privātuma politika

Šajā lapā ir aprakstīta SIA PSLV politika attiecibā uz klientu datu aizsardzību. Ja nepieņemat turpmāk aprakstītu politiku, lūdzu, neizmantojiet šo vietni vai sazinieties ar mums lai atrisinātu saistītus jautājumus, nosūtot e-pastu uz info@ps1.lv

Servera žurnālfaili

Katru reizi, kad tiek nodrošinātā piekļuve mūsu tīmekļa vietnei, interneta pārlūkprogramma pārsuta datus mums vai mūsu Web resursdatoriem/IT pakalpojumu sniedzējiem, un tie tiek glabāti servera žurnālfailos. Šie saglabātie dati ietver, piemēram, atjauninātas vietnes nosaukumu, pieprasījuma datumu un laiku, IP adresi, pārsūtīto datu apjomu un pakalpojumu sniedzēju, kas iesniedz pieprasījumu. Datu apstrāde tiek veikta pamatojoties uz GDPR prasībām.

Sīkfaili

Mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili – nelieli teksta faili, kas tiek saglabāti lietotāja interneta pārlūkprogrammā vai lietotāja datorsistēmā. Gandrīz katrai vietnei, lai pareizi darbotos ir jāapkopo noteiktā pamatinformācija par tās lietotājiem, tādejādi sīkfaili ir izveidoti tā, lai vietne varētu atpazīt tās lietotāju turpmākajos apmeklējumos un atcerēties Jūsu preferences. Mēs lūdzam Jūs pieņemt sīkfailus mūsu timekļa vietnē, lai nodrošinātu vislabāko mājas lapas funkcionalitāti un sniegtu Jums labāko pieredzi saistībā ar mūsu vietnes izmantošanu.

Sīkfaili tiks saglabāti Jūsu datorā. Tāpēc Jums ir pilnīgā kontrole par sīkfailu lietošanu. Izvēloties atbilstošos tehniskos iestatījumus interneta pārlūkprogrammā, pirms sīkfailu apstrādes varat saņemt paziņojumu, un izlemt, vai katra atsevišķā gadījumā akceptēt šo iestatījumu, vai arī neļaut sīkfailu glabāšanu un tajos esošo datu pārsūtīšanu. Jau saglabātus sīkfailus jebkurā laikā var izdzēst.

Izmantojot tālāk noradītas saites, varat uzzināt, kā pārvaldīt sīkfailus (vai arī deaktivizēt tos) visizplātītākajās pārlūkprogrammās:

Chrome Browser [LV]:support.google.com

Internet Explorer [LV]:support.microsoft.com

Mozilla Firefox [ENG]:support.mozilla.org

Safari [ENG]:support.apple.com

Klientu konti/Pasūtījumi

Reģistrējoties mūsu mājās lapā un noformējot pasūtījumu, mēs apkopojam un izmantojam tikai tos datus, kas nepieciešami Jūsu pasūtījuma apstrādei un izpildei. Mēs paturam tiesības nodot konkrētus un limitētus personas datus maksājumu pakalpojumu sniedzējiem un izvelētām piegādēs servisa kompānijām, kas ir nepieciešams, lai apstrādātu Jūsu pasūtījumu un nodrošinātu patīkamu pircēja pieredzi. Koplietotu datu apjoms ir ierobežots līdz minimumam, un mēs stingri ievērojam juridiskās prasības, kas aizsargā Jūsu datus un personīgu informāciju.

JŪS JEBKURĀ LAIKĀ VARAT PIEKĻŪT SAVIEM PERSONĪGIEM DATIEM KLIENTU PROFILĀ VAI PIEPRASĪT, LAI TIE TIKTU IZDZĒSTI VAI MODIFICETI. Lūdzu, sazinieties ar mums caur ē-pastu info@ps1.lv, lai saņemtu palīdzību.